Cesty domů 2

V televizní tvorbě se setkáváme se spoustou pořadů i seriálů, avšak jen málokterému se podaří přežít delší dobu. Mezi ty šťastnější se počítají i Cesty domů. Těm se podařilo si získat přízeň diváků a stát se stálicí při pondělním a středečním večeru. O obdobný úspěch se na Primě snažili i u seriálu Obchoďák, avšak v tomto případě nedosáhl takových výsledků a po první řadě byl zrušen. O to cennější je počet sezón, jimiž se Cesty domů mohou pyšnit. S Bernáty a Kosíky jsme se potkávali hned po šest z nich, přičemž to lze považovat za pouhý začátek. Tito hrdinové sice již našli cestu ke svému cíli, avšak jsou i jiní, jejichž osudy jsou neméně zajímavé. S kamerou se tedy vydáváme k rodině Kenigrů, pro jejíž členy slůvko normální rodina rozhodně neplatí.

Simona je uznávanou soudkyní, co se celý život snažila chránit své děti. Jenže aniž by si to uvědomila, někde se musela stát chyba. Pohled na rozhádané děti ji nutí udělat těžké rozhodnutí. Své zásnuby s Jurajem musí odložit, aby se nějak pokusila urovnat vztahy uvnitř rodiny. To ale nebude nic snadného. Hynek ani zdaleka nepatří k lidem, co by dokázali dělat kompromisy a uskromnit se ve snaze pomoci někomu bližnímu. Není tak divu, že jeho vztahy s bratrem balancují na hraně a nijak valně na tom není ani přístup Mariany. A to se do této nesourodé partičky má ještě přidat další člen. S Valerií se Simona rozkmotřila již dávno, což by ale ráda nějak napravila. Sice to nebude snadné, avšak výsledek za tu námahu stojí.

Takže zatímco se ji daří po mnoha letech najít cestu k dceři, Hynek se dostává stále více za hranu. Svým cynismem si nedělá příliš přátel a to poté stačí hrozně málo, aby byl oheň na střeše. A to nemluvíme o Hynkově slabosti v krásné ženy. Ve vyhledávání jejich přízně ho zřejmě nedokáže zastavit ani falešné obvinění s vraždy či svatba. Zastavit ho nemůže ani štěstí vlastního bratra. Hynek si zkrátka nedokáže pomoci a štve proti sobě každého, komu na něm alespoň trochu záleželo. Cesty domů 2 online prostě přinášejí neméně zajímavé a zamotané mezilidské vztahy, u nichž nelze předem určit, kam hrdiny zavedou. Zda konečně najdou to své štěstí nebo je v následujícím minutách nekompromisně semelou kola osudu.