Comeback nikdy neomrzí

Pokud si můžeme být něčím naprosto jistým, tak tím, že Ozzák zase vyvede nějakou pořádnou ztřeštěnost. Na této myšlence je totiž postavený celý koncept dnes již kultovního sitkomu Comeback. Zatímco se Tomáš věčně o něco obává, Marcelka je tou, co si ví pokaždé rady a Lexa je zkrátka Lexa, tak Ozzák je tvrdý Metalák, co si žije podle vlastní filozofie. A ta mu za každých okolností říká pařit jak o život, zvláště když je potom nějaký pořádný důvod. A to je pro změnu důvod, proč Tomáš tají datum svých narozenin jak oko v hlavě. Když se pustil Ozzák do organizace oslavy naposledy, tak to končilo jednou velkou katastrofou. Dalšímu opakování je proto potřeba za každou cenu zabránit.

Avšak to nejde do nekonečna. Loni to sice Tomášovi prošlo, ale letos již Ozzák čuje nějaký ten podvod. Přeci jen už mu to připadá trochu dlouho, od poslední oslavy. A tak se Tomášova noční můra nakonec mění v realitu. Ozzákavi se daří odhalit přísně střežené tajemství a okamžitě se pouští do příprav narozenin. Ta se samozřejmě nemůže obejít bez pořádné živé kapely, něčeho k pití a v první řadě pořádného dárku. Ten dělá Tomášovi ze všeho největší obavy. Ozzák již nějakou dobu tráví podezřele spoustu času ve sklepě. To je již samo o sobě dost podezřelé. Když se k tomu však ještě přidají podivné zvuky z něho vycházející, je nanejvýš vhodné být pořádně opatrný. Tohle bude podle všeho práce pro světoznámého lovce divé zvěře.

Chtě nechtě je potřeba najít způsob, jak tu letošní katastrofu utnout v začátku. Zřejmě nadešel čas, aby Simona prozradila své tajemství. Jen jí se podařilo přimět Ozzáka, aby předčasně ukončil své novoroční radovánky a to byl přímo nadlidský úkol. A v čem tkví to kouzlo? V čem jiném, než ve fabulaci. Jen pokud si bude Ozzák myslet, že zorganizoval tu nejbombastičtější oslavu, půjde spokojeně spát. Zkrátka skryté kouzlo sitkomu Comeback online je v dotahování skečů až ke hraně absurdna. A to je to, co se nám jako divákům náramně líbí. Po dlouhém únavném dnu nehledáme nějakou filozofickou potravu pro mozek, nýbrž jednoduchou zábavu.